Kas, ką muša Baltarusijoje?


Eilinės spalvotosios revoliucijos gynėjai, kaip visada apimti emocijų, kaip užsukti kartoja, jog žiaurusis diktatoriaus režimas masiškai muša ir žaloja taikius protestuotojus. Tapo įdomu, kokie gi sužalotųjų skaičiai, gal tikrai taip jau blogai?

Tai va, vakar vakaro fiestos rezultatai (remiuosi Delfi): „nukentėjo apie 100 žmonių – 39 teisėsaugos pareigūnai ir daugiau nei 50 civilių.“ Nežinau kaip kiti žmonės interpretuoja skaičius, bet matau, jog nukentėjusiųjų skaičiai gan panašūs. Ypač žinant, jog teisėsaugos pareigūnai turėtų būti labiau organizuoti ir treniruoti.
Peršasi išvada, jog gatvėse vyksta ne taikių protestuotojų mušimas (logiškai mąstant kam taikų protestuotoją lupti), bet lygiavertės kautynės.
Klausimas atviras: Iš kur atsirado tas organizuotas ir treniruotas jaunimas. Kas atidžiai žiūri nuotraukas ir video mato, jog minia juda gan organizuotai ir nebijo artimo kontakto. Dažna civiliokų minia yra gan baili, o čia – ne.
O ir veideliai bei tatuiruotės atitinkamos.
Gerai, jog jie patys nevengia savo žygdarbių nufilmuoti:


O čia galim matyti dalies jaunuolių priešistorė.
youtube.com/watch?v=qQE_zq8M8S0

https://www.youtube.com/watch?v=M4kC7YYVWK4

Grįžtam prie dabarties įvykių.


Skelbiama, jog yra jau vienas žuvęs. Be abejo, kiekviena mirtis yra tragedija. Tačiau mes atidėkime emocijas į šalį ir pasidomėkime kaip žmogus pasimirė. Vienintelis prieinamas šaltinis (be abejo pats teisingiausias Delfi) pateikia tokį aprašymą: „Vienas iš protestuotojų mėgino nusviesti nenustatytą sprogstamąjį užtaisą į teisėsaugos pareigūnus. Jis sprogo jo rankoje“.
Užuojauta jo šeimai, bet kaip sakoma, nekask kitam duobės, nes pats įkrisi.
Na ir štai prieiname prie džiugios žinios. Tiesiog Lietuvos diplomatijos triumfo! Užsienio reikalų ministeris Linas Linkevičius paskelbė, jog viena iš „opozicijos vadovių ir sielų“ atvyko į Lietuvą. Tai didi pergalė, šnabžda susižavėjęs vietinis nomenklatūrinis dvarelis.


Be abejo, Linukas visada labai stengiasi dėl užsieniečių. Tai Gelbėjo Miša Sakašvilį bei Nadia Savčenko kurie buvo dideli Lietuvos draugai, bet dabar kažkaip nebelabai. Dabar vargšė Svetlaną, kuriai akivaizdu nebepatinka gauti tiek dėmesio ir kuri buvo tam visiškai nepasiruošusi. Ir išvis, tas jos atvykimas gan mįslingas.
Tačiau Linkevičių Linukas nepersistengia kai reikia jo genialaus diplomato įgūdžių gelbstint Lietuvos piliečius.


Kas nežino arba nebepamena tai priminsiu. 2015 metų pradžioje, atvirai teroristinė grupuotė pavadinimu „Barnevernet“ paėmė iš Norvegijoje tuo metu gyvenusios Lietuvos pilietės Grazina Lescinskiene jos sūnų – Gabrielių Bumbulį. Vaikas pas mamą negrįžęs iki pat šių dienų.
Diplomatijos genijus Linas Linkevičius nesiėmė jokių veiksmų. Jokių žygių nedarė ir kiti aukštesnio rango politikėliai. Čia gi tik lietuvių vaikis, negi gadinsiesi puikius santykius su užsienio partneriais?
Paliekant kiauliukus besidžiaugti savo genialiu diplomatiškumų pereikim prie Baltarusijos „opozicionierių“ Tikhanovskių šeimynos. Pasirodo Sergejus ir Svetlana darosi įtartini net ir potencialiems Baltarusiško Maidano rėmėjams. Pasirodo balsų teigiančių, jog tie opozicionieriai atsirado iš niekur, staiga išpopuliarėjo. Galbūt net neaišku ar jie išvis vedę ir kieno tai projektas. Daugiau galima paskaityti čia (etatinis rusofobas rašo, bet yra ir įdomių minčių) – https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=689874604930808&id=100017248230554&hc_location=ufi
Tačiau tokių balsų dar nedaug. Visas Lietuvos politikos ir žiniasklaidos elitukas džiugiai remia tai ko net patys nesupranta. Svarbu, jog tik prieš nekenčiamą Batką!
Visai gaunasi geras lakmuso popierėlis pamatyti kas kiek gaudosi ir kas yra maidanūtas o kas adekvatus:)
Pabaigai Kova trumpas komentaras apie įvykius pas kaimynus. Tikėkimės, jog greit viskas ten baigsis ir Batka padarys griežtas, bet teisingas išvadas.
http://kova.news/2020/08/11/du-pesasi-o-lukasenka-laimi/
P.S: Nuoširdus Ačiū bandantiems oponuoti. Be jų pagalbos nepavyktų pasiekti tokio matomumo :*


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *