Ką apie jus pasako Jūsų veidas?

Edit photo
o jei smalsu sužinoti daugiau apie save fenotipologiškai, yra tokios galimybės:

@Giedrius Švetkauskas:
Žemiau pateikiamos fenotipologinės formuluotės, kurios aprašo žmogų, kaip biologinį objektą bei jo elgesį jam esant nesąmoningoje, ypač stresinėje būsenoje, kai pasireiškia genetika / instinktai. Šios formuluotės nevertina ar žmogus yra geras, ar blogas (tai priklauso nuo auklėjimo, situacijos, aplinkybių, požiūrio), o konstatuoja faktą, kaip žmogus elgsis įtakojamas savo prigimtinių savybių.

140 – tiek genetinių parametrų fenotipologija identifikuoja žmonių veiduose. (Fenotipologija – žmogaus charakterio identifikavimo bei elgesio prognozavimo pagal išorinius genetinius (veido) bruožus technologija, autorius – Markas Lučinas, plačiau www.vivapersona.lt) taigi fenotipologiškai

2 Jūsų bruožai: • išreikštas bruožas, kuris identifikuoja, kad žmogaus charakteris yra taip vadinamo spontaniško tipo: esminė vertybė žmogui jo gyvenime su taip išeikštu bruožu jo fenotipe yra… laisvė.

Spontaniški žmonės sunkiai priverčia dirbti save struktūrose (įmonėse, organizacijose), nes mėgsta gyventi pagal savo taisykles ir savo ritmą. Jie gali mėgti aiškumą (struktūrą savo galvoje), sudėlioti kitiems struktūrą, tačiau patiems tų taisyklių yra sudėtinga laikytis – jie mėgsta pasilikti sau laisvę elgtis taip, kaip jiems patinka.

• išreikštas bruožas, kuris identifikuoja, kad žmogaus charakteris yra jausmingas: pojūčiai ir visa, kas kelia pojūčius žmogui su taip išreikštu bruožu jo fenotipe bus svarbu. Jausmingą žmogų dažnai traukia romantika (plačiąja prasme).

Žmogus, kurio fenotipe išreikštas šis bruožas nukreipus bruožo savybes konstruktyviai teigiama linkme rekomenduojama realizuoti save srityse / profesijose / veiklose, kuriose galima patirti / išreikšti savo jausmingumą (pvz. architektūra, dizainas, grožio industrija, estetika, menas, šokis ir pan. plačiąja prasme).

+ bonus bruožas: • išreikštas bruožas, kuris identifikuoja, kad žmogus turi išreikštas (intuityvias) analitiko savybes: žmogus su šia savybe puikiai skaičiuoja / ‘kalkuliuoja’ savo galvoje (pvz.: projekto žingsnius puikiai į priekį praskaičiuoja, kainas palygina ir pan). ‘Skaičiavimas’ gali pasireikšti ir taip, kad žmogus realiai nededa pastangų skaičiuoti, o jam iškart intuityviai aiškus atsakymas.

Žmonės, kurių fenotipe išreikštas šis bruožas nukreipus bruožo savybes konstruktyviai teigiama linkme gali save atrasti specialybėse / pozicijose konkrečioje organizacijoje, kur reikia dirbti analitinį darbą arba darbą, kur reikalingas gebėjimas analizuoti. jei Jums pasirodys, kad kažkas neatitinka, būtinai parašykite – pakomentuosiu 😉 tikiuosi savybių, kurias tikėtina, kad apie save žinote / jas jaučiate fenotipologinis patvirtinimas padės Jums dar labiau išlikti savimi priimant Jums svarbius sprendimus!


• fenotipologinis portretas: 20-25 bruožai + trumpas reziumė; • individualios konsultacijos karjeros, poros suderinamumo, verslo partnerių suderinamumo, darbuotojų parinkimo klausimais; • pažintinė pramoga “Apie ką sako tavo veidas?” privačiam / įmonės renginiui; o taip pat: • Marko Lučino fenotipologijos mokymo seminaras “Žmogaus fenotipas versle”


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *